sobota, 3 marca 2012

Fifteen


W wieku 14 lat przeprowadziłaś się do Londynu aby kontynuować naukę j. angielskiego jak i swoją edukację. W Polsce miałaś swoich najbliższych przyjaciół, ale musiałaś ich opuścić. W wieku 17 lat poznałaś Louis’a Tomlinson’a z One Direction. To było niezwykłe spotkanie, bo w pralni. Ty zawsze chciałaś być samodzielna choć miałaś od tego gosposie ty chciałaś ich wyręczyć. Byłaś szczęśliwa że Go poznałaś. Od tamtej pory jesteście przyjaciółmi. Spotykacie się codziennie. Macie dużo wspólnych tematów. Rok później Louis prosi abyś została jego dziewczyną. Zgodziłaś się.
*2 lata później*
Jesteś początkową projektantką mody. Jutro są twoje urodziny i kończysz 20 lat. Mam wspaniałą rodzinę, przyjaciół i chłopaka. Jak we śnie. Jednak to nie jest sen tylko realne życie. Nadal mieszkasz w Londynie lecz twoje korzenie są w Polsce. Tam się urodziłaś, wychowałaś. Louis twój chłopak szykuje dla Ciebie wspaniałą niespodziankę o której Ty nie masz pojęcia. Nadszedł dzień w którym kończysz te 20 lat. W dniu twoich urodzin chłopcy mają koncert w mieście. Po koncercie Louis zabiera Cię w magiczne miejsce gdzie dostaniesz swoją niespodziankę. On zabiera Cię na pole pełne tulipanów. Nie dowierzasz że to się dzieje naprawdę. Tu jest jak w niebie tylko że różowo ;D Poprosił o pozwolenie wycięciu kilkunastu tulipanów aby zrobić piękne stojące serce które podtrzymuje reszta załogi One Direction. Louis najpierw śpiewa dla Ciebie piosenkę Marry You Brun’a Mars’a. Jest jak w bajce. Nie wyobrażałaś sobie jeszcze romantyczniejszych oświadczeń w życiu. Po odśpiewaniu piosenki Lou uklęknął przed Tobą jednocześnie wyciągając z kieszeni fioletowe pudełeczko. Otwiera je i widzisz niepowtarzalny, śliczny pierścionek. Lou prosi Cię o rękę. Oczywiście się zgadzasz.
*Rok później*
Jesteście już rok po ślubie. Macie wielkie szczęście bo kochacie się i nikt Wam tego szczęścia nie może odebrać. Podczas nocy poślubnej oczywiście spaliście ze sobą. Tamtego wieczoru zaszłaś w ciążę. Urodziłaś śliczne bliźniaki. Nazwaliście je: Jack i Jake. We czwórkę tworzycie ideał rodziny. Każdy Wam zazdrości tego szczęścia które Was spotkało. Wszyscy którzy poznali tą szczęśliwą rodzinę bierze z Was przykład.

THE ENDSpecjalna oraz niepowtarzalna dedykacja dla Pauli. 
Kolejny imagin i wreszcie szczęśliwe zakończenie. Potem jeszcze wstawię parę imaginów. Bardzo dziękuję za miłe komentarze pod moimi imaginami. Oto PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY, SUKNIA ŚLUBNA, MIEJSCE OŚWIADCZYN
Miłego czytania ;)

2 komentarze:

  1. Świetny imagin. Dziękuję za dedykację. Wstaw jeszcze dziś albo jutro kolejny imagin, bo cudnie piszesz ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy dodany komentarz.
Nawet nie wiecie jak bardzo one nas motywują i ile frajdy nam sprawiacie, zostawiając po sobie jakiś ślad!
Czytamy wszystkie komentarze, za wszystkie dziękujemy<3