niedziela, 18 marca 2012

Twenty-six

Do tego imagina słuchaj TEJ piosenki.


Dziś w Twoim mieście jest festyn. Ty jako córka burmistrza musisz tam być obowiązkowo. Na dodatek pracujesz w całuśnej budce. Pieniądze za które płacą ludzie z całuśnej budki idą na cele dobroczynne. Jak co roku jest zbierana pewna ilość kwoty na schroniska, chore dzieci, itd. Musiałaś zmienić swoją poprzedniczkę. Kiedy siadałaś na stołek kątem oka zauważyłaś że przypatruje Ci się kumpel Twojego brata. Tym kumplem był Zayn którego poznałaś przez swojego brata Harrego. Poznałaś Go dokładnie już rok temu. Od tego czasu zdążyliście się bardzo dobrze poznać i zaprzyjaźnić. Ale to nie była typowo przyjaźń. Raczej to był przyjaciel Twojego brata, a Ty byłaś bo byłaś. Zresztą masz jeszcze 17 lat, a Harry 18 lat więc musi się Tobą opiekować. Zayn stanął w kolejce po całusa oczywiście najpierw płacąc za bilet. Wytrwale czekał na Swoją kolej. Wreszcie długo wyczekując przyszła i na Niego kolej. Kiedy stanęliście oko w oko uśmiechnęliście się do Siebie. Jednak przerwała Wam sielankę następna dziewczyna która miła Cię zmienić
- [T.I] już mogę Cię zmienić
- Okej.
- To dokończ to co zaczęłaś- kiedy to powiedziała odsunęła się i poszła w kierunku schodów. Wy natomiast usiedliście na stołkach na przeciwko siebie i dałaś mu całusa za którego musiał zapłacić na cele dobroczynne. Kiedy skończyliście i wstaliście On powiedział:
- Jako iż skończyłaś pracę na dziś to może dasz się zaprosić na spacer??
- Dobrze. Więc chodźmy- najpierw poszliście na kurczaka. Kupiliście jednego, dużego kurczaka i zjedliście go na spółek. Po na jedzeniu się wpadliście na super pomysł, a mianowicie na zrobienie Sobie tatuażów. Szybko poszliście do studia gdzie robią takie pamiątki. Zayn zaoferował że zapłaci też i za Ciebie. Po długim sprzeczaniu się że każdy płaci za siebie zgodziłaś się aby to On zapłacił za Was obojga. On wytatuował sobie czyjeś imię jednak pokaże Ci go jak Ty będziesz miała Swój. Jak już sobie zrobiliście tatuaże przyszedł czas na odsłonięcie ich.Wyszło tak że Zayn miał wytatuowany na ramieniu twoje imię, czyli [T.I] za to Ty miałaś wytatuowane imię Zayn'a też na ramieniu. Obydwoje śmialiście się, bo wyglądało to jakbyście byli parą. Dzień dobiegał końca, a Ty musiałaś już wracać do domu.
*Kolejny dzień*
Kiedy się obudziłaś było ciepło na dworze. Ubrałaś się w krótkie spodenki z fioletową bokserką. Włosy związałaś w niedbałego koka i zeszłaś do kuchni. Z tego co zobaczyłaś to caluśkie 1D było u Ciebie w kuchni. Mieli akurat przerwę w próbie więc Zayn chciał z Tobą pogadać.
-[T.I] chciałbym Ci coś powiedzieć. Dla mnie to jest strasznie trudne, bo nie wiem jak na to Ty zareagujesz.
- Do sedna
- Tak więc żeby dłużej nie przeciągać to.....
- To??
- Podobasz mi się od dłuższego czasu. Myślałem że mi to przejdzie jednak wczoraj ten pocałunek i te tatuaże to było coś wspaniałego. Te rzeczy uświadomiły mi że na prawdę Cię kocham i szaleję za Tobą
- Zayn- zaczęłaś
- ...
- Ty mi też się podobasz itd. ale nie chce żeby Twoje fanki były przeciwko mnie
- Ja Cię rozumiem i jeśli pozwolisz to najpierw pobędziemy w związku którym tylko menadżer będzie wiedział i chłopcy. Co Ty na to??
- A ja na to jak na lato.
- Czyli będziesz moją dziewczyną??
- Oczywiście głuptasku- po tych słowach przytuliliście się do Siebie. Jednak po 6 miesiącach ukrywania waszego związku postanowiliście się ujawnić. Niektóre jego fanki były szczęśliwe że znalazł sobie kogoś, ale znalazły się też takie które życzyły Ci śmierci. Jednak Ty się tym nie przejmowałaś ważne było to że  byłaś, jesteś i będziesz szczęśliwa z Zaynem u swego boku.

THE END

Podoba się??

3 komentarze:

  1. Super blog, super imaginy , super wyglad bloga i super autorki ! Czego chciec wiecej ? ;) normalnie imagine boski ! Zayn jest na pewno boski xD kurcze piszecie swietnie ! Pozdrawiam @TysiaX

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny imagin! Uwielbiam go i wszystkie inne ♥

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy dodany komentarz.
Nawet nie wiecie jak bardzo one nas motywują i ile frajdy nam sprawiacie, zostawiając po sobie jakiś ślad!
Czytamy wszystkie komentarze, za wszystkie dziękujemy<3