sobota, 5 maja 2012

Fifty - Four

Polecam do słuchania, w trakcie czytania : http://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo&ob=av2e
Dedyk dla
-Nikk's


Spotykałaś się z Zaynem już 2 lata. Mieszkacie razem ze sobą. Kochacie się. Ostatnio dużo się kłócicie. Zayn nie śpi z tobą, tylko na kanapie. Rzadko ze sobą rozmawiacie. Dzisiaj Zayn gdzieś poszedł, powiedział, że wróci wieczorem. Nudzisz się, oglądasz telewizję, nie ma tam nic ciekawego. Włączyłaś komputer. Przeczytałaś :
„Jest u mnie mój booski chłopak Zayn zaraz coś będziemy robić. ; ) „
Nie wierzyłaś w to, ale i tak byłaś smutna. Zayna nadal nie było. Nie odbierał telefonu. W Internecie pojawiło się zdjęcie. Zdjęcie tej samej dziewczyny, co przed chwilą napisała, że jest u niej Zayn. Na zdjęciu całują się.
Jesteś zrozpaczona. Dzwonisz do Zayna, nie odbiera. Pomyślałaś, że to wszystko prawda. Szybko, byle jak spakowałaś swoje rzeczy do walizki i wyszłaś z domu. Miałaś dość pieniędzy, więc kupiłaś bilet do Polski. Napisałaś tylko sms do Zayna :
„ Jak mogłeś coś takiego zrobić ?Już nigdy ci nie wybaczę!”
Po 3 godzinach lotu, byłaś już w Polsce. Pojechałaś do rodziny. Twoja mama i siostry były zrozpaczone, nie wiedziałaś czemu. Pokazały, ci artykuł w Internecie. Przeczytałaś go.
„ Zayn Malik przed chwilą miał wypadek samochodowy. Nie przeżył go. Spieszył się z wytwórni do swojej dziewczyny. Podobno się pokłócili”
Nie wiedziałaś co robić. Wróciłaś do Londynu. Pojechałaś do reszty zespołu. Była to prawda. Spierali ciebie, ale sami byli zrozpaczeni.
- On cię nie zdradzał ! Był z nami ! Jak mogłaś tak pomyśleć? – krzyczał na ciebie Niall, inni cie bronili.

Tydzień później- pogrzeb.
Trumna z jego ciałem została już zakopana. Przy grobie zostałaś tylko ty. Powiedziałaś :
„ Przepraszam cię . Kochałam cię, nie mogłam znieść tej zdrady, Przeze mnie zginąłeś. Szkoda, że nie pogodziliśmy się. Przepraszam….”
Codziennie myślisz o Zaynie. Jesteś zła na siebie. Tak bardzo go kochałaś, a teraz go tu nie ma. Nie mogę żyć bez niego, był całym moim życiem. Bez niego mojego życia już nie ma.
Napisałaś te słowa na kartce. Poszłaś na most w pobliżu cmentarzu, skoczyłaś z niego…

7 komentarzy:

 1. Tak trochę wszystko naplątane , namieszane. Akcja dzieje się tak szybko ... Ale dasz radę ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały problem polega na tym ,że wszystko dzieje się za szybko ... To mogło by być streszczenie pomysłu (który jest ciekawy) . I tak jednego dnia dziewczyny dodawają po kilka nowych imaginów ,więc się nie spiesz i nie rób na szybko ,bo tracisz ... Ja mam bloga i dopóki nie uznam ,że mój rozdział nie jest dobry nie wstawiam go ,nawet jeśli nie robiłam tego od tygodnia ..... Wyluzuj i przeznacz na to więcej czasu .Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. już to gdzieś na bank czytałam ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też miałam takie wrażenie ,ale nie chciałam tego pisać ..... Dziwne nie ?

   Usuń
  2. no tak , pewnie na tym forum : http://forum.gwiazdunie.pl/f20/forever-young-16609/index1268.html

   Usuń
 4. Aż łzy mi poleciały, ale na serio ;/ Smutne, ale bardzo piękne :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy dodany komentarz.
Nawet nie wiecie jak bardzo one nas motywują i ile frajdy nam sprawiacie, zostawiając po sobie jakiś ślad!
Czytamy wszystkie komentarze, za wszystkie dziękujemy<3