poniedziałek, 15 października 2012

Two Hundred Twenty - Seven

Imagin z pierwszego konkursu. Napisany przez Fraise

Byłaś kuzynką Marvina z JLS , często z nim przebywałaś. Wiedziałaś też , że jego zespół przyjaźni się z 1D. Zespołem który , wręcz ubóstwiałaś. On od dawna o tym wiedział i wiele razy spotykałaś się z każdym z chłopaków , bo Twój kochany kuzyn Ci to załatwiał.
27 lipca , byłaś na ślubie Marvina. Wiedziałaś że na nim także będzie Harry - Twój ulubieniec. Byłaś bardzo podniecona tym faktem.
Ubrałaś się bardzo ładnie , miałaś na sobie trzykolorową piosenkę: zieleń , róż i fiolet , delikatnie podreślały Twoją bladą cerę. Czułaś się piękna. Zrobiłaś lekki makijaż , a włosy związałaś w koka na czubku głowy. Podobno uroczo wyglądałaś , bo tak to skomentowała Twoja mama.
Siedziałaś przy stole prezydialnym. Ponieważ Twoi rodzice byli starostami dla Marvina. Więc dlatego tam siedziałaś , jak jakaś " szlachta ".
Było już po oficjalnym obiedzie , a teraz leciała spokojna muzyka dla zakochanych. Na środku tańczyła para młoda. Panna młoda wyglądała jak królewna. Wspaniała długa suknia , całkiem prosta. Ale wspaniała. Twoje rozmyślenia przerwał jakiś mężczyzna , którym jak poznałaś po głosie okazał się Harry.
- Zatańczysz? - schylił się w Twą stronę i uniósł dłoń.
Ty zaśmiałaś się z jego szarmanckiego gestu. Powoli wstałaś i nieśmiało podałaś mu rękę , leciutko się rumieniąc. On przybliżył swoją twarz do Twego ucha i wyszeptał:
- Ej , kochana... Ja nie gryzę.
Cicho się zaśmiałaś , a Twoje lica przybrały buraczkowatego koloru. Dołączyliście na parkiet. Powoli kołysaliście się do wolnej , weselnej piosenki.
Położyłaś głowę na jego ramię , a on swoimi rękoma oplótł Twą talię. Poczułaś lekkie dreszcze. Czułaś jego oddech na swojej szyi. Potem wyprostowałaś kark i ujrzałaś Marvina , pokazującego kciuki w Twoją stronę. Zaśmiałaś się cicho , a speszony Harry zapytał:
- Co się stało?
- Nic , nic. - uśmiechnęłaś się szczerze do niego.
On tylko pokiwał głową na znak zrozumienia. I dalej tańczyliście...

Czas mijał niemiłosiernie szybko , raz tańczyłaś z Hazzą , raz ze swoim tatą , a znów potem z innym mężczyzną na sali. Bawiłaś się świetnie. Cały czas czekałaś na godzinę zerową. Wspaniałą godzinę w które panna młoda rzuca welon w tył.

Nareszcie ona nadstała. Wszystkie chętne kobiety ustawiły się w rządku , a Ty wraz z nimi. Nagle Hoooop i welon poleciał w górę. Wybiegłaś na sam przód i złapałaś go , a potem pisnęłaś i zaczęłaś odtańczac taniec radości. Wszyscy nie byli zdziwieni tym zachowaniem ponieważ miałaś procenty we krwi. Panna młoda założyła Ci welon na głowę , a Ty zadowolona z siebie , usiadłaś na krześle , aby podziwiac tę samą zabawę , lecz dla płci męskiej.
Wszyscy chętni mężczyzni ustawili sie w rządku , a potem Hyyyc krawat polecił w górę. Na tą chwilę zamknęłaś oczy , a po chwili otworzyłaś je i ujrzałaś Harrego. Który także odtańczał taniec radości. Zaczęłaś się śmiac , a on pobiegł do Ciebie i wziął Cię na ręce.
" DJ " kazał wszystkim ustawic się w kole , abyście z Harrym mogli tańczyc w środku. Każdy wstał i ustawił się , w bardziej " jajku " , ale to nie było istotne. Liczyło się to , że tańczyłaś z Harrym.
Znów była to wolna piosenka , tańczyliście wtuleni w siebie. Delikatnie ruszaliście się w rytm piosenki: Meat Loaf - I would do anything for love...
Jak zaczęła się szybsza częsc piosenki , wy dalej tańczyliście wtuleni w siebie. " DJ " wzdychnął:
- Awwww , a teraz oczekiwane przez wszystkich...
Cała sala zaczęła wiwatowac:
- Gorzko , gorzko , gorzko!
Z Harrym spojrzeliście sobie w oczy , po czym delikatnie się cmokneliście. A na sali rozległo się:
- Mało , mało!
Potem już złączyliście się w długim namiętnym pocałunku...

10 komentarzy:

 1. Mój imagin ;3

  Teraz zauważyłam kilka błędów , wiec z góry przepraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, świetny! Romantycznie... ;> nie no, super, super! :D ludzie, tylko ja tak bym chciała?! :p

  OdpowiedzUsuń
 3. To takie romatyczne i wgl cudowne *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. aww :3 nic tylko zbierać cukier :P xoxo

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajefajny! Ty-i-one-direction-imaginy.blogspot.com. ZAPRASZAM DO MNIE

  OdpowiedzUsuń
 6. Awwwwwwwwwwwwwwwwwwww! Normalnie sama slodyczz.! <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy dodany komentarz.
Nawet nie wiecie jak bardzo one nas motywują i ile frajdy nam sprawiacie, zostawiając po sobie jakiś ślad!
Czytamy wszystkie komentarze, za wszystkie dziękujemy<3